Apie mus

Kas mes? Truputėlį apie mus…

Mūsų įmonė įkurta 2000 metais, Kaune ir Lietuvoje yra žinoma prekinio ženklo  Bagaziniunuoma.lt pavadinimu.

Įmonė teikė ir teikia paslaugas susijusias su elektronika esančia transporto technikoje, patalpose ir IT plotmėje. Keičiantis verslo sąlygoms ir paklausai teko ieškoti naujų verslo nišų. Naujo verslo atsiradimui didelę įtaką turėjo mūsų pačių pomėgis keliauti automobiliu. Mes susidūrėme su tomis pačiomis problemomis kaip ir šiandieniniai keliautojai automobiliu: kokiu automobiliu keliauti; kiekviena šeima su savo ar kooperuotis ir važiuoti didesniu, bet kelioms šeimoms; kur gauti stogo bagažinę, kokie stogo bagažinės skersiniai tinka mano automobiliui, kokius pirkti, pigiausius ar brangesnius. Ir aplamai kur tuos stogo bagažinės skersinius galima nusipirkti ar išsinuomoti.

Po  kelionių mes supratome, kad į keliones automobiliu reikia keliauti su tam pritaikytu automobiliu, kad papildoma įranga privalo būti patikima, pagaminta iš kokybiškų medžiagų, kad įranga atitiktų šiuolaikines technologijas ir poreikius.

Tada mes sau ir tarėme ir padarėme….

Tada mes sau ir tarėme – jei Lietuvoje nėra kokybiškų stogo bagažinių ar kitos auto turizmo įrangos, tai mes patys atvešime šias prekes į Lietuvą ir pasiūlysime jas Lietuvos keliautojams, bet mes nepardavinėsime pačių pigiausių ir abejotinos kokybės prekių. Mes savo klientams siūlysime tik patikimą įrangą ir mums nereikia vienadienės naudos. Mums labai aktualu mūsų klientų lojalumas ir kad Jums pas mus neparduos ar išnuomos bet ko vien tam, kad parduoti, bet Jūs gausite išsamias konsultacijas apie vieną ar kitą prekę.

Tokiu būdu 2006 metais buvo sukurtas ir užpatentuotas prekinis ženklas BAGAZINIUNUOMA.LT. Taip pat buvo sukurta pirmoji mūsų interneto svetainė, kuri atitiko prekinio ženklo pavadinimą www.bagaziniunuoma.lt. Sunkaus ir intensyvaus darbo su klientais ir tiekėjais dėka paprastą interneto puslapį pavyko paversti prekybos sistema. Šiai dienai yra atidaryti specializuoti prekybos salonai Kaune ir Vilniuje. Taip pat prekės, naudojantis siuntų tarnybos paslaugomis, yra siunčiamos klientams į visus Lietuvos kampelius už tai imant tik simbolinį mokestį.

Šiais (2019 metais) mes žengiame dar vieną naują žingsnį ir pradedame teikti Minivenų nuomos paslaugą. Mes daug rinkomės ir testavome daug automobilių. Finale, apsisprendėme Jums pasiūlyti išsinuomoti ypač patikimus ir patogius Toyota Sienna automobilius. Mielai kviečiame naudotis šia paslauga

Kitos mūsų parduotuvės:

auto-kabliai Dviraciu-laikikliai Auto-bagazines
bagazines-skersiniai ratu-grandines slidziu-laikikliai
Spynos-dviraciams Variklių apsaugos Auto palapines