Papildoma įranga

Keliaujant automobiliu labai dažnai naudojama papildoma įranga: stogo bagažinės, dviračių laikikliai ar ratų grandinės. Kadangi mūsų pagrindinė veikla yra įrangos reikalingos keliauti automobiliu importas, prekyba bei nuoma, mes mūsų nuomojamiems minivenams atrinkome tik pačios aukščiausios kokybės papildomą įrangą. Ji išsiskiria iš tradicinės įrangos savo patikimumu, patogumu naudojantis ir žinoma dizainu. Taigi pristatome mūsų nuomojamą papildomą įrangą:

Stogo bagažinė Hapro Traxer 

Stogo bagažinės Traxer  – praktiška, estetiška ir patikima. Stogo bagažinė Hapro Traxer yra gražiai suprojektuota automobilinė stogo bagažinė neturinti jokio kompromiso dėl kokybės. Tai ideali stogo bagažinė, jei jums reikia papildomos vietos. Praktiška, estetiška, stipri ir patikima

Išoriniai matmenys: 215 x 90 x 43 (cm);
Talpa: 510 litrai;
Max kraunamas svoris: 75 kg;
Atidarymas: dvipusis;

Stogo bagažinė Traxer

Dviračių laikikliai Atera arba MFT

Dviračių laikikliai Atera – tai vokiška kokybė, patikimumas ir protinga kaina! Esate pasiruošęs žengti pirmyn! Atera visada ateina kartu su Jumis. Atera – tai dviračių laikiklių tvirtinamų ant automobilio grąžulo gamintojas Nr1 Europoje. Jei nenori nusiviliti, tai rinkis Atera.

MFT dviračių laikikliai išsiskiria savo universalumu ir žinoma, kad vokiška kokybe. Unikalūs techniniai sprendimai, patikimumas, surinkimo kokybė, tai tos savybės kurios padaro šiuos laikiklius labai mėgiamais ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje

Dviraciu-laikikliai

Automobilinės palapinės

Keliavimas turint auto palapinę atveria neribotas galimybes. Pirmą kartą mes pamatėme šias palapines prieš keletą metų ir iškart jos sužavėjo mus. Po kelių kelionių su auto palapine, galime drąsiai teigti – tai REVOLIUCIJA auto turizme.

Ratų grandinės

Kelionės saugumas yra visų pirma. Nesvarbūs jokie kelionės įspūdžiai, jei Jūs “strigsite” kelyje ar dar blogiau – patirsite avariją. Todėl mes savo klientams primygtinai siūlome papildomai išsinuomoti ratų grandines. Žinoma, kad ne bet kokias, o pačias patikimiausias už pigiausių kainą! Mes nuomojame austrų kompanijos PEWAG savaime užsiveržiančias, išsicentruojančias ratų grandines. Mums mūsų klientų saugumas yra svarbiausias.

Ratu grandines

Kemperiniai nameliai “lašelis” (jau greitai)

Kas gali būti geriau už laisvę? Nepriklausomybę? Joks, net ir pats prabangiausias viešbutis nesuteiks tiek laisvės, kiek pats žmogus sau gali suteikti. Keliaujant dviem šeimoms ar su daugiau vaikų ir norint būti nepriklausomiems kelionėje nuo viešbučių, atsiranda nakvynės problema. Ją galima spręsti įvairiai, bet mes siūlome pasinaudoti mini kemperiuku “lašelis”. Tai nedidelė priekabėlė kurioje patogiai išsimiegos du suaugę žmonės. Taip pat priekabėlė turi ir nedidelę lauko virtuvėlę, kur Jūs galėsite pasigaminti puikius pusryčius ar vakarienę.

Papildoma įranga. Kemperis laselis kalnuose

Papildoma įranga, Jūsų patogumui!