Automobiliai

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti Jums PREMIUM klasės minivenus. Taip, mes kalbame apie Toyota Sienna.

Mes nuomojame trečios kartos Toyota Sienna automobilius, kurie pasižymi puikiu, komfortišku važiavimu, garso izoliacija, išskirtiniu Toyota dėmesiu patikimimui ir žinoma keleivių saugumui.

Toyota Sienna salonas

7+1 vietos salone.  Automobiliu komfortiškai gali važiuoti šeši suaugę žmonės ir du vaikai. Tačiau, mes išbandėme ir rekomenduojame į kelionę leistis ne daugiau nei šešiems asmenims (daugiau žmonių tegul važinėja su visokiais mikroautobusais) ir ne todėl, kad nebus kur atsisėsti, bet todėl, kad taip bus paprasčiausiai patogiau (lengviau sutilps daiktai, laisviau bus automobilio salone, bus mažiau triukšmo ir erzelio).

Toyota-Sienna-salonas

Saugumas

Keleivių saugumas, visada buvo Toyota kompanijos vienas svarbiausių uždavinių. Įvairiausių techninių apsaugos priemonių kūrimui nuolat skiriamos didžiulės piniginės lėšos.

Toyota Sienna buvo testuota ir tikrinta daugelio testų metu.  Visų testų metu šiam automobiliui buvo suteikti patys aukščiausi įvertinimai. Tai patvirtina ir NHTSA (United States Departament of Transportation) suteikdama patį aukščiausią 5 žvaigždučių įvertinimą.

Jei Jums aktualus Jūsų ir Jūsų šeimos sagumas, mes rekomenduojame rinktis Toyota Sienna.

Toyota-Sienna-oro-pagalves

Variklis

266 arklių kaimenė! Wow! Ir visa tai Jūsų rankose! Taip, vairuoti automobilį su šitiek arklių yra malonumas. Bet juk čia minivenas! Pasakyste. O ką, miniveno nesinori “pavaikyti”? Norisi, ir dar kaip norisi, ypač kai važiuojate kalnų serpantinu ir nejauti rūpesčio: užvažiuosim ar ne. Taip, V6 3500 cm3 variklis yra labai smagus ir kas įdomiausia yra pakankamai ekonomiškas: 90km/h greičiu važiuojant sunaudojama tik 8 litrai benzino. Žinoma, jei važiuojame greičiau, tai ir kuro sąnaudos didėja. Bet kaip sakoma – už malonumus reikia mokėti.

Toyota-Sienna-variklis